"Трудова слава" № 16 (2527) від 17 квітня 2021 року

Відданість улюбленій справі

        Щорічно в третю суботу квітня в Україні відзначається День довкілля. Його також можна вважати професійним святом працівників сфери охорони навколишнього середовища. На державному підприємстві «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» це колектив Служби радіаційної безпеки та охорони навколишнього середовища під керівництвом заступника головного інженера з РБ та ОНС Володимира Олексійовича Жукова, а також інженери з радіаційної безпеки та інженери з ОНС Інгульської, Смолінської, Новокостянтинівської шахт.

        Шановні колеги-екологи, з нагоди свята прийміть слова подяки і захвату вашою незламністю та щоденною працею. Робота в умовах змін законодавства, нестабільної економіки, обмежених бюджетів та величезної відповідальності потребує сил і витримки. Ну і, звісно, великої відданості улюбленій справі, яка властива кожному з вас. Зі святом!

        Колектив Служби РБ і ОНС

 

На Новоконстантиновскую шахту отправлена новая машина

        На ремонтно-механическом заводе была изготовлена погрузочно-доставочная машина МПДН для НК шахты.

        Эта машина пpедназначена для погpузки и тpанспоpтиpовки pазpыхленной гоpной массы в гоpизонтальных и наклонных (до 10 гpадусов) гоpных выpаботках шахт. Она относится к классу ковшово-бункеpных машин с пневматическим пpиводом погpузочного оpгана и пневматической ходовой частью с боpтовыми pедуктоpами. Применяется при проходке горных выработок.

        Конструкция машины была разработана специалистами НПК «АиМ». А полный цикл от изготовления запчастей и термообработки до сборки и выпуска готового изделия проходил на механосборочном участке РМЗ (начальник Анатолий Корженко). Сборку машины выполняло звено слесарей в составе Сергея Петюренко, Валерия Седченко, Александра Ткаченко, Андрея Борзуна (звеньевой).

        Новая МПДН используется на Новоконстантиновской шахте для погрузки и транспортировки руды.

        По информации РМЗ, на фото Ольги Куксы слева направо: А.Ткаченко, В.Седченко, А.Борзун

 

Вітаємо команду Новокостянтинівської шахти

        Відділом освіти, молоді та спорту Маловисківської міської ради проведено перший кубок Маловисківської територіальної громади з міні-футболу серед аматорських команд на майданчику зі штучним покриттям.

        Зі словами привітання на параді-відкриття виступили міський голова Юрій Гульдас та головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту міської ради Дмитро Бойко. В змаганнях взяло участь сім команд, які були розділені жеребкуванням на дві групи. До першої увійшли команди Маловисківського ДЮЦ «Вись», військкомату, сіл Мануйлівки та Олександрівки. До другої – «Вись», «НК шахта» (м.Мала Виска) та «Зоря» с.Лозуватка. З першої групи до фіналу вийшла команда ДЮЦ «Вись» (тренер Віктор Садовник). У другій групі перемогу над конкурентами здобула команда «НК шахта» (керівник Олександр Зовва). Фінал пройшов за переваги більш знаних шахтарів, які контролювали хід гри та використовували помилки молодих вихованців ДЮЦ. Перший кубок міської ради з міні-футболу – у команди Новокостянтинівської шахти (тренер Андрій Михайловський). Кубком, медалями та грамотами міський голова нагородив фіналістів змагань. Кращим гравцем визнано Владислава Кісіля, а «глядацькі симпатії» - у Едуарда Желєзняка. Комфортні умови командам (роздягальні, кава, чай, солодощі, гарячий душ) були створені коллективом міського стадіона «Колос» (директор Анатолій Бондаренко).

        Відділ освіти, молоді та спорту Маловисківської міської ради

Розділ: