Онлайн зустріч з представниками Європейського ядерного товариства

      20 квітня в рамках співпраці між Українським та Європейським ядерними товариствами відбулась відкрита онлайн зустріч представників організацій, присвячена роботі та планам Європейського ядерного товариства на 2021 рік та обговоренню можливостей спільної діяльності УкрЯТ та ЄЯТ у науково-просвітницьких та інших проєктах.

      Від відокремленого підрозділу ГО УкрЯТ ДП «СхідГЗК» в онлайн-зустірчі приймала участь Людмила Северіна, інженер групи маркетингу тендерно-договірного відділу. Загалом у заході взяли участь 25 членів УкрЯТ - представники відокремлених підрозділів організації на АЕС, провідних наукових установ та навчальних закладів.

      Під час зустрічі президент Європейського ядерного товариства професор Еміліо Мінгес (Prof. Emilio Minguez) у своїй презентації розповів про основні напрями діяльності ЄЯТ та проєкти, що реалізуються товариством у 2021 році. Всі учасники мали можливість поставити запитання європейським колегам та висловити коментарі і побажання щодо планів спільної діяльності у 2021 році.

      Ознайомитися з виступами та презентаціями, більш детально взнати про захід можна за посиланням: https://ukrns.org/.../1509-vidbulas-vidkryta-onlain...

Розділ: