Служба охорони праці інформує

Питанням охорони праці, промислової та пожежної безпеки на виробництві була присвячена селекторна нарада, яку провів 21 квітня заступник генерального директора з охорони праці А.Гончаренко.

За минулий тиждень аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано. Згідно з Порядком розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві триває робота комісії з розслідування нещасного випадку, який трапився на сірчанокислотному виробництві ГМЗ.

У відповідності до наказу генерального директора ДП «СхідГЗК» №182 від 15 квітня 2021 року,  в усіх підрозділах  триває Тиждень охорони праці, а 28 квітня пройдуть заходи в рамках Всесвітнього Дня охорони праці. Головний меседж Дня охорони праці-2021 «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – інвестуймо зараз у стійкі системи безпеки та здоров’я».

За звітний період службою охорони праці в ході перевірок складено 34 приписи, якими зафіксовано 139 порушень, здійснено призупинення роботи 19 одиниць обладнання, машин, механізмів , 4 працівники відсторонювалися від роботи.

Рівень захворюваності працівників підприємства не знижується, на лікарняному перебувають 282 працівники, з яких 149 мають діагноз ГРВІ. Зафіксовано 42 лабораторно підтверджених випадки захворювань на коронавірусну інфекцію.

Завершується комплексна перевірка з питань охорони праці на Смолінській шахті. Результати перевірки будуть розглянуті 23 квітня на підсумковому засіданні.

В ході селекторної наради керівники підрозділів прозвітували про результати перевірок з питань ОП, які здійснювалися фахівцями підрозділів, службою ОП підприємства, організацію та проведення Тижня охорони праці.

ЦПГДЛ проводить контроль умов роботи працівників у підрозділах згідно з Програмою радіаційного контролю  та затвердженого графіку. В ході перевірок за минулий тиждень перевищень нормативів не зафіксовано.

 

 

 

 

 

 

 

Розділ: