26 квітня − День Чорнобильської трагедії, Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

      Тридцять п’ять років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася  найбільша за всю історію ядерної енергетики трагедія -  внаслідок техногенної катастрофи зруйновано реактор 4 енергоблоку. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні та економічні збитки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

      26 квітня  - день пам’яті та скорботи, день вшанування героїзму  пожежників,  військовослужбовців, будівельників, учених, енергетиків, медиків, водіїв, представників робітничих професій,  які пройшли ядерне пекло і ціною власного здоров’я та життя дали шанс на життя мільйонів.

      Шановні ліквідатори! Ваш подвиг, героїзм, му жність, жертовність, відвага вартують на повагу та наслідування, слугують прикладом для прийдешніх поколінь, назавжди вписані до літопису країни і вкраплені в генетичний код українського народу. Дякуємо вам за вашу небайдужість, актину громадянську позицію у справі виховання прийдешніх поколінь. Міцного здоров’я, життєвої енергії та оптимізму.

      В цей день схиляємо голови у скорботі, віддаємо шану всім ліквідаторам, які відійшли у вічність.

      Нехай Чорнобильська трагедія ніколи не повториться, стане для всього світу повчальним уроком,  навчить нас цінувати мир, спокій і безпеку.

      Адміністрація ДП «СхідГЗК»

 

 

Розділ: