27 квітня - День кадровика!

      27 квітня в Україні відзначають День кадровика, бо саме цього дня Кабінет Міністрів України в 1993 році Постановою «Про трудові книжки працівників» затвердив зразок бланка української трудової книжки. Тож сердечно вітаємо з професійним святом працівників та ветеранів служби по роботі з персоналом ДП «СхідГЗК».   

      В умовах сьогодення професійна, кваліфікована, компетентна, злагоджена кадрова служба - є запорукою успішності та конкурентоздатності сучасного підприємства.

      Службі по роботі з персоналом комбінату щоденно доводиться вирішувати різнопланові кадрові питання, здійснювати підбір персоналу, мотивувати і надихати, дбати про підвищення майстерності та кар’єрне зростання фахівців, організовувати навчання спеціалістів, дбало вести документацію, опікуватися долею сотень працівників, розв’язувати складні життєві ситуації, приймати непрості рішення.

      Шановні друзі! Дякуємо вам за відповідальність, мудрість, професіоналізм, терпіння, вміння, багатогранний досвід у питаннях формування та реалізації корпоративної кадрової політики. Щиро бажаємо невичерпної енергії і позитиву на кожен день, здійснення професійних та життєвих планів, наснаги і оптимізму задля реалізації  найзаповітніших мрій та професійних задумів.

      Добрих емоцій, людської щирості та прихильності долі.

      Адміністрація ДП «СхідГЗК»

 

 

Розділ: