8 травня - День пам’яті та примирення, 9 травня – День Перемоги

        76 років минає від того дня, коли пролунав салют Великої Перемоги.

       В День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні вшановуємо мужність і героїзм, незламність і відданість своїй Батьківщині, силу духу та гідність, самопожертву воїнів, які безстрашно йшли у бій, віддаючи життя, які вибороли нашу свободу у страшному поєдинку з фашистськими загарбниками. Слова вдячності висловлюємо всім працівникам тилу,  які не зважаючи на труднощі та випробування, забезпечували фронт всім необхідним, наближаючи разом з воїнами світлий День Перемоги.

      В ці дні в скорботі схиляємо голови перед пам’яттю загиблих в роки війни, розстріляних та закатованих у концтаборах, хто помер від ран та випробувань у післявоєнні роки, кого журавлиний клин забрав від нас назавжди.

      Низький уклін вам, шановні ветерани, діти війни, вдови загиблих героїв, працівники тилу, учасники партизанського руху, всі, хто наближав мир і відбудовував країну після війни. Міцного здоров'я і довголіття, миру, добра, радості, родинної злагоди, оптимізму і віри, якнайбільше радісних та щасливих днів. Ваші подвиг, незламність, відвага назавжди залишаться у наших серцях  зразком справжнього патріотизму та благородства, слугують справжнім прикладом для наслідування для сьогоднішніх захисників України, які боронять рідну землю.

      Усім нам - порозуміння, віри в свої сили, світлих надій, упевненості у завтрашньому дні, і нехай на нашій землі якнайшвидше запанує мир.

      Адміністрація, рада ветеранів ДП «СхідГЗК»

 

Розділ: