Відбувся особистий прийом громадян

        5 серпня особистий прийом громадян провів в.о. генерального директора ДП "СхідГЗК" Антон Бендик. На прийом звернулося 4 особи.

        Питання, які піднімали заявники, стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, переведення на посаду за профільною освітою, працевлаштування на підприємство.

        В ході прийому були обговорені можливі шляхи вирішення проблемних питань, надані відповідні доручення профільним фахівцям.

       Особистий прийом керівництвом комбінату не пропустили і суб'єкти господарювання Жовтих Вод. Висловили підтримку очільнику та колективу ДП "СхідГЗК", обговорили питання подальшої взаємодії та партнерства.

       Нагадаємо, що окрім звернення на особистий прийом можна задати проблемні питання безпосередньо в.о. генерального директора А.Бендику, написавши у месенджері на сторінку ДП "СхідГЗК" у фейсбуці або на електронну пошту корпоративної газети "Трудова слава" trudovaja-slava@ukr.net Не забудьте вказати прізвище та підрозділ, в якому працюєте. Відповіді надаються в постійно діючій рубриці "З перших вуст".

Розділ: