З днем народження, рідний комбінат! З ювілеєм, дорогі друзі!

Шановні працівники та ветерани ДП «СхідГЗК»!

        Прийміть щирі вітання з шанованим і славним ювілеєм рідного комбінату, унікального, єдиного в Україні підприємства-галузі, флагмана урановидобувної промисловості.

        Напруженою і злагодженою працею, високим професіоналізмом, майстерністю, непересічним досвідом, відповідальністю, цілеспрямованістю, стійкістю людського характеру, здатністю з честю долати випробування часу колектив ДП «СхідГЗК» вписав багато славних сторінок в історію вітчизняної уранової галузі, створив надійний фундамент для енергетичної незалежності країни.

        Впродовж 70 років ключовими принципами роботи комбінату були відповідальність за виконання взятих зобов’язань, збереження та примноження виробничих традицій, науковий підхід до вирішення поставлених завдань, інноваційність та технологічність, доброчесне і продуктивне партнерство, соціальна відповідальність перед громадами-супутниками, єднання, взаємоповага і робота в єдиній команді. Такими вони залишаються і сьогодні, дають змогу нашому колективу долати нові сучасні кризові виклики в атомній галузі.

       Історично так склалося, що в останню неділю серпня відзначають своє професійне свято гірники – люди мужнього характеру, загартованої витримки, які впродовж 70-річної історії комбінату стояли в авангарді змін і новаторства. Дякуємо вам за нелегку працю, служіння обраній справі, сумління, витримку і готовність в будь-який час стати на захист інтересів рідного підприємства.

       За доброю традицією вітаємо громади-супутники з нагоди дня народження Жовтих Вод, Малої Виски, Смоліного. Дякуємо вам за плідне соціальне партнерство, взаємодію, підтримку, яку ми відчуваємо з вашого боку в непростий для комбінату час.

       Сьогодення ставить перед нашим колективом складні завдання, але, завдячуючи згуртованості колективу, досвіду наших ветеранів, взаєморозумінню з партнерами, підтримці сімей наших працівників, ми готові їх долати. Ми віримо, що ювілей стане новим відліком часу для нашого підприємства, відкриє нові можливості для розвитку, стабільності та ефективної роботи, а уранова біографія нашої країни буде насичена подіями, здобутками, звершеннями.

      Дорогі друзі! Гуртуємося задля подолання викликів сьогодення, віримо в силу наших виробничих гірняцьких традицій, будемо впевнені в майбутньому нашого підприємства. Нехай ваші життєві та професійні шляхи будуть наповнені енергією, позитивом, успіхом, натхненням, вірою і надією! Міцного здоров’я, благополуччя, добробуту, родинного затишку та злагоди, миру і добра!

       З днем народження, рідний комбінат! З ювілеєм, дорогі друзі!

       Адміністрація, профкоми, рада ветеранів ДП «СхідГЗК»

Розділ: