Інгульчани відзначили професійне свято та ювілей комбінату

      27 серпня на Інгульській шахті  відбулися заходи з нагоди 70-річного ювілею ДП «СхідГЗК» та Дня шахтаря. В ході урочистостей кращі працівники були відзначені державними нагородами, відзнаками ДП «СхідГЗК», профспілок та органів місцевого самоврядування громад Кіровоградщини.

      Урочистості відбулися в актовій залі шахти, на які завітали працівники та ветерани підрозділу. З вітальним словом до колективу звернувся в.о. директора шахти Сергій Чертков, який зауважив, що ювілей комбінату та День шахтаря в цьому році проходять в складний для підприємства час і не зі святковим настроєм. Подякував працівникам за нелегку гірняцьку працю, висловив надію, що, тільки об’єднавши зусилля, всі виклики сьогодення будуть подолані, а СхідГЗК матиме нові можливості для розвитку.

      Нагрудним знаком «Шахтарська слава» ІІ ступеню були нагороджені Віталій Рудий, гірничомонтажник підземний дільниці ГЗК, Сергій Чікіріс, гірник з ремонту гірничих виробок. Знак «Шахтарська слава» ІІІ ступеню отримали начальник дільниці спуску-підйому Микола Ткач, гірники очисного забою Сергій Борщенко та Микола Рудий.

      Оголошено Подяку Міністерства енергетики України Ігорю Козакову, гірнику з ремонту гірничих виробок підземної дільниці спуску-підйому, та Дмитру Селіверстову, енергетику дільниці технологічного комплексу по дробленню, збагаченню навантаженню руди і ОШВ.

     Олександр Савельєв, електрослюсар черговий та з ремонту устаткування підземний дільниці гідрозакладний комплекс відзначений Подякою Кіровоградської державної держадміністрації, а електромеханік підземний дільниці спуску-підйому Віталій Лішенко - Грамотою Кіровоградської обласної ради.

      Подяку міської ради та виконавчого комітету м. Кропивницького оголошено Олександру Гродському електрослюсарю черговому та з ремонту устаткування дільниці ВШТ.

      П’ятьом працівникам присвоєно звання Почесний ветеран праці ДП «СхідГЗК», Почесну грамоту підприємства отримали 10 інгульчан. Активісти  шахти також отримали профспілкові відзнаками.

      Нагородження відбувалося під дружні оплески колег, а святкову атмосферу для гірників вдалося створити художнім колективам Кіровоградської обласної філармонії, яка є частим гостем на Інгульській шахті.

      70-річний ювілей ДП «СхідГЗК» зустрічає в складній фінансово-економічній ситуації, у вирішенні якої необхідна консолідація зусиль всього колективу комбінату, згуртованість, наполегливість і віра в успішне майбутнє підприємства. Нехай ювілей стане новим успішним відліком часу в біографії комбінату, відкриє нові можливості для стабільної роботи та розвитку. Міцного здоров’я, щастя, добробуту, добра, благополуччя, родинної злагоди і миру.

Фоторепортаж з урочистостей на офіційній сторінці ДП "СхідГЗК" у фейсбуці: https://www.facebook.com/vostgok.com.ua

 

Розділ: