Дякуємо місту за чудовий подарунок до ювілею комбінату

       Сьогодні в жовтоводському Палаці культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня міста, 70-річного ювілею ДП «СхідГЗК» та Дня шахтаря.

      Всі, хто завітав на захід, не пошкодували, бо отримали потужний заряд бадьорості, позитиву і гарного настрою. Згадали минуле, перегорнули ще одну сторінку в спільній історії міста і комбінату, доторкнулися до вектору майбутнього, головний меседж якого – комбінату і місту бути, жити, розвиватися, будувати для прийдешніх поколінь.

      Сцена Палацу культури вразила новим креативним вбранням. Перед початком заходу, всі присутні переглянули чудовий фільм про історію міста, про створення, становлення та розвиток ДП «СхідГЗК», про жовтоводців – працівників освіти, медицини, промисловості, сфери комунального господарства, бізнесу, спорту, культуру, соціального захисту. Це був фільм про тих, хто плекає і любить Жовті Води.

      Урочистості відкрив ансамбль педагогів музичної школи, у їх виконанні віртуозно прозвучали  музичні твори та зірвали хвилю овацій від глядачів. Не менш гучними оплесками вітали чудових ведучих Антона Хлопенка, Марію Токарчук, Тоню Івінську, Олега Ярославцева. Вони вміло заволоділи увагою глядачів та передали настрій заходу.

      Гімн України у виконанні Антона Хлопенка, «золотого» голосу Жовтих Вод, відомого далеко за межами міста виконавця, працівника Центральної науково-дослідної лабораторії комбінату, може скласти вагому конкуренцію багатьом сучасним виконавцям Гімну. У виконанні ведучих прозвучав Гімн Жовтих Вод. До речі, саме Антон Хлопенко є першим виконавцем жовтоводського гімну, який був офіційно затверджений в 2012 році. Саме його голос звучить на офіційній версії жовтоводського символу.

      З вітальним словом до городян звернувся Жовтоводський міський голова Дмитро Ханіс, акцентувавши увагу на найголовнішому скарбі міста – талановитих і завзятих людях, які будували місто, які творять його сьогодення своєю працею, досягненнями, перемогами, звитягою. Міський голова вручив жовтоводцям Почесні грамоти виконавчого комітету Жовтоводської міської ради. Серед нагороджених - працівники  гідрометалургійного заводу Денис Ісаєв, оператор пульта керування, Дмитро Жушман, машиніст млинів. Також були оголошені Подяки міського голови кращим працівникам всіх сфер життєдіяльності міста.

      Окремий блок урочистостей був приурочений 70-річному ювілею містоутворюючого підприємства ДП «СхідГЗК»: історія створення,  унікальність комбінату, його позиції на світовому ринку, внесок у енергетичну незалежність країни. Про те, що саме Східний гірничо-збагачувальний комбінат є внутрішнім стрижнем жовтоводського краю, колискою розквіту, слави, досягнень міста, з яким пов’язані долі всіх жовтоводських сімей.

      З вітальним словом до працівників і ветеранів комбінату, всіх присутніх виступила заступник генерального директора ДП «СхідГЗК» Олена Юхимець. Вона подякувала всім працівникам підприємства за те, що в складний для СхідГЗК час,  працюють злагоджено, дбають про його майбутнє. Слова особливої подяки виказала на адресу ветеранів комбінату, які стояли у витоків комбінату, будували, розвивали, заклали міцні виробничі традиції, слугують прикладом для наслідування. О.Юхимець подякувала міській владі за розуміння, підтримку і надійне партнерське плече у вирішення проблемних питань. Разом з очільником ППО комбінату Андрієм Карповим вручила державні нагороди.

      Подяка Міністерства енергетики України оголошена:

- Володимиру Пільчику, директору ГМЗ;

- Володимиру Кулакову, електрогазозварнику дільниці з ремонту устаткування хімічного розподілу ГМЗ;

- Ользі Вовк, начальнику   станції дільниці експлуатації руху залізничного  цеху ГМЗ;

- Роману Солопову, апаратнику з розділення рідкоземельних елементів дільниці сорбції та екстракції ГМЗ;

- Олександру Кочерзі, слюсару із складання металевих конструкцій механоскладальної дільниці ремонтно-механічного заводу. Але справжнім подарунком для нагороджених стали концертні номери у виконання колективів Палацу культури.

       Впродовж свята жовтоводці на свою адресу отримали багато схвальних слів за працю на благо міста з чудовими побажаннями. А виконавці, юні танцюристи, циркові артисти, колективи  музичної школи, Палацу культури, клубу «Родина» ні не секунду не давали сумувати. Кожен номер зривав оплески у залі, а виконання попурі українських пісень у виконанні Антона Хлопенка примусили ще і підспівувати.

      Справжньою родзинкою свята став весільний танок у виконанні двох жовтоводських пар молодят, які в цей день взяли шлюб. Зал аплодував, підтримуючі всі весільні побажання, та кричав «гірко».

      На завершення ведучі висловили у свої словах думку всіх присутніх: майбутнє у ДП «СхідГЗК» і нашого міста є, і воно у справжньому сплетенні історичних шляхів, об’єднанні зусиль, єдиній меті, прагненнях, цілях, справах і діях, державній підтримці та інвестуванні видобувних та генеруючих потужностей вітчизняної енергетики, в процвітанні самодостатнього українського атомно-промислового комплексу.

     Висловлюємо щиру подяку  за чудовий ювілейний подарунок для колективу ДП «СхідГЗК» всім, хто був організатором і натхненником свята, всім аматорським колективам і виконавцям.

      З ювілеєм, наш рідний комбінате! Дякуємо за твою нелегку невтомну працю, за можливість жити і розвиватися, зростати і досягати цілей, за приклад справжнього патріотизму і любові до рідного краю.

      Фоторепортаж на офіційній сторінці ДП "СхідГЗК" у фейсбуці: https://www.facebook.com/vostgok.com.ua

 

Розділ: