Інформує служба охорони праці

      15 вересня відбулася чергова селекторна нарада з питань охорони праці, промислової та пожежної безпеки на виробництві під головуванням заступника генерального директора з охорони праці А.Гончаренка.

       За звітний період аварій, нещасних випадків, пожеж у підрозділах підприємства не зафіксовано, з початку року – 6 нещасних випадків на виробництві (по 2 випадки на ГМЗ (СКЦ) та Новокостянтинівській шахті, по одному – на Інгульській шахті та АТГ).

      На підприємстві триває робота за результатами перевірки фахівцями Державної служби України з питань праці – з 534 зауважень усунено 465, в роботі – 69. На контролі також перебуває хід виконання зауважень, зафіксованих під час перевірки підрозділів Державною службою з надзвичайних ситуацій та Державним воєнізованим гірничорятувальним загоном. 15 вересня у всіх підрозділах підприємства проходить єдиний День охорони праці за окремими планами.

Профілактична робота

      За звітний період в рамках профілактичних заходів службою охорони праці складено 16 приписів, якими зафіксовано 67 порушень, здійснювалося призупинення роботи 15 одиниць обладнання, машин, механізмів, працівники від роботи не відсторонювалися. Згідно із затвердженим графіком ЦПГДЛ здійснює контроль умов роботи працівників у підрозділах

Захворюваність

      Рівень захворюваності працівників підприємства в межах попереднього періоду. На лікарняному перебуває 162 працівники, з них 46 - мають діагноз ГРВІ. Лабораторно підтверджених випадків захворювань на коронавірусну інфекцію не зареєстровано.

Вакцинація та нові карантинні обмеження

      В рамках групових організованих кампаній з вакцинації від COVID-19 щеплення зроблено 629 працівникам комбінату. На сьогодні вакцинування проводиться в індивідуальному порядку за зверненням до пунктів щеплення за місцем проживання.

Кабінет Міністрів України ухвалив зміни до постанови № 1236, що встановлюють нові карантинні обмеження для запобігання поширенню COVID-19. Постанова набирає чинності з 20 вересня. Ухвалені зміни передбачають, що COVID-сертифікат матиме дві опції (так звані «жовтий» або «зелений») та міститиме інформацію про вакцинацію, негативний результат тестування (діє 72 години) або одужання від COVID-19. Так званий «жовтий» сертифікат матиме інформацію про перше щеплення, а «зелений» - про повний курс. Тобто, наявність одного чи двох щеплень тепер будуть відгравати вирішальну роль у визначенні карантинних обмежень у всіх зонах епіднебезепеки в рамках карантину.

      Акцентуємо увагу, що на наступному тижні КМУ розглядатиме питання щодо переведення України чи окремих областей до «жовтої» зони за рівнем епідемічної небезпеки.

      Обмеження «жовтої» зони передбачають носіння маски в громадських приміщеннях та громадському транспорті, дотримання дистанції 1,5 м.

      Забороняються:

      - масові заходи за участю більше 1 особи на 4 кв. м площі будівлі або території;

      - наповненість кінозалів та залів інших закладів культури більше ніж на 50%;

      - наповненість спортивних залів, фітнес залів не більше ніж 1 особа на 10 кв. м;

      - робота закладів освіти, крім тих, де не менше 80% працівників мають «жовтий», або «зелений» COVID-сертифікати.

       В цілому обмеження не будуть застосовуватися у разі наявності у понад 80% працівників та 100% відвідувачів закладів чи заходів (крім осіб до 18 років) «жовтих», або «зелених» COVID-сертифікатів.

       Закликаємо всіх працівників комбінату не наражати на небезпеку себе і своїх рідних і не зволікати з вакцинуванням.

Розділ: