17 вересня – День рятівника України

      Шановні працівники та ветерани всіх підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій, які надають послуги з аварійно-рятувального обслуговування та протипожежної охорони на об’єктах ДП «СхідГЗК»!

      Вітаємо вас з Днем рятувальника України!

      Висловлюємо слова вдячності за вашу відданість обраній справі, вірність обов’язку, відвагу, мужність, сміливість, стійкість, самопожертву, високий професіоналізм, які ви проявляєте щодня, дбаючи про безпеку виробництва комбінату та наших працівників.

      Дякуємо за плідну, багаторічну співпрацю Державному воєнізованому гірничорятувальному загону ДСНС України, першому і четвертому Державним пожежно-рятувальним загонам та 34-й Державній пожежно-рятувальній частині ГУ ДСНС України в Кіровоградській області, першому та другому Державним пожежно-рятувальним загонам ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області.

      Шановні друзі! Міцного здоров’я, благополуччя, віри і надії, енергії і оптимізму, прихильності та щедрості долі, усіляких життєвих гараздів, миру і добра. Нехай у вашому житті буде менше тривожних викликів, здійснюються життєві і професійні плани, вдома буде надійний родинний тил, а янгол-охоронець оберігає від усіх негараздів.

      Адміністрація ДП «СхідГЗК»

 

Розділ: