З Новим 2022 роком! З Різдвом Христовим!

Дорогі друзі! Шановні працівники і ветерани Східного гірничо-збагачувального комбінату!

      Прийміть щирі вітання з Новим 2022 роком та Різдвом Христовим!

      Ось і настав час перегорнути останню сторінку 2021 року, який наповнив наше життя не тільки змінами та напруженою працею, а й подіями, спогадами, зустрічами, добрими новинами. 70-річний ювілей комбінату став головною подією року. Нам є, чим пишатися. Саме нашим колективом  написана історія вітчизняної урановидобувної галузі.

      2021 рік відходить в історію, змінивши нас. Він навчив нас радіти спільним успіхам і результатам,  жити і діяти в нових умовах, дієво реагувати на зміни, згуртував нас, збагатив новим досвідом.  Дякую всьому колективу, кожному працівнику за підтримку і взаєморозуміння, за напружену працю, професіоналізм, майстерність, відповідальність, відданість обраній справі, а найголовніше – вірність нашому  підприємству.

      Теплі слова привітання та подяки хочу висловити  ДП «НАЕК «Енергоатом» - нашому надійному, багаторічному партнеру. Ваша підтримка дуже важлива для нас,  та є запорукою подальших успішних результатів нашої діяльності.

      2022 рік готує нам нові плани і виклики, поряд з цим, відкриває нові можливості.  Атомна енергетика активно розвивається, а тому наш колектив буде працювати над збільшенням випуску готової продукції, розбудовувати  Новокостянтинівську шахту, розширюючи її виробничі потужності, втілювати в життя намічені плани, долучаючи до роботи нових партнерів, інвесторів. Вагому підтримку у вирішенні питань життєдіяльності колективу надає профспілка, будемо і надалі працювати в тісному тандемі задля досягнення спільної мети – розбудови нашого підприємства.

      Вірю, що рік прийдешній принесе добрі зміни для нашого колективу, плани й починання будуть успішними, зроблене багатьма поколіннями комбінатівців отримає подальший розвиток.

      Дорогі друзі! Як і для кожного з вас, для мене Новий рік та Різдво - особливі свята. Традиційно люблю відзначати їх зі своєю сім’єю, відчуваючи тепло рідних сердець, даруючи один одному радість і любов.  Хочу, щоб кожний з вас відзначив новорічні та різдвяні події  в родинному колі, щоб мрії здійснювалися, а ваші оселі наповнювалися щастям, добром і миром. 

      Здоров’я, щастя, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні!

 

       З повагою в.о. генерального директора                                                                    Сергій ШОВГЕЛЯ

Розділ: