Атомпрофспілка відзначає 30-річчя

23-24 січня 1992 року відбувся I установчий з'їзд, на якому було утворено Профспілку працівників атомної енергетики та промисловості України. Першим очільником Центрального комітету Атомпрофспілки став Олександр Юркін, голова профкому виробничого об'єднання «Чорнобильська АЕС».

З того часу веде свій відлік історія потужної громадської організації, яка нині об’єднує понад 57 тисяч працівників та ветеранів, зосереджуючи зусилля на захисті їхніх трудових, соціально-економічних прав та відстоюванні інтересів.

У складі Атомпрофспілки діють профспілкові організації, одна із найчисельніших серед них – Східна об’єднана (СООП), до складу якої входять працівники та ветерани ДП «СхідГЗК». З 2005 очолює Атомпрофспілку Валерій Матов.

Відзначаючи 30-річчя від дня створення організації, спілчани можуть пригадати чимало важливих подій, значних здобутків, високих досягнень і активних небайдужих людей, які доклали багато зусиль для розвитку профспілкового руху.

Адміністрація ДП «СхідГЗК» вітає Атомпрофспілку з ювілейною датою, дякує за багаторічну плідну співпрацю та бажає подальших успіхів у важливій громадській діяльності.

Розділ: