Погоджено плани ліквідації аварій

20 січня в управлінні Державного воєнізованого гірничорятувального загону ДСНС України відбувся розгляд Планів ліквідації аварій року на Інгульській, Смолінській та Новокостянтинівській шахтах ДП «СхідГЗК» на І півріччя 2022 року.

Від підприємства в нараді взяли участь в.о.генерального директора ДП «СхідГЗК» С.В.Шовгеля, головний інженер В.М.Пухальський, заступник генерального директора з охорони праці А.В.Гончаренко, головні інженери та провідні спеціалісти шахт ДП «СхідГЗК».

Були представлені плани ліквідації аварій та звіти про виконання організаційно-технічних заходів шахт підприємства щодо усунення зауважень за результатами перевірок 2021 року.

В ході наради командир ДВГРЗ І.А.Євстратенко зазначив, що у майбутньому плануються спільні навчання для працівників ДП «СхідГЗК» разом з гірничорятувальниками. Він акцентував увагу на питаннях безпечної життєдіяльності шахт, що стосувалися заходів з пожежної безпеки, запасних виходів, провітрювання гірничих виробок, використання саморятівників, камер аварійного повітропостачання і надання допомоги постраждалим.

Плани ліквідації аварій на І півріччя 2022 року було погоджено.

Розділ: