Якість продукції – запорука успішності підприємства

Розвиток та успішна діяльність підприємства залежать, в першу чергу, від якості його готової продукції. Функції контролю за суворим дотриманням технічних параметрів виробництва, впровадження ефективних систем управління якістю на ДП «СхідГЗК» покладені на службу технічного контролю. Її співробітники працюють в управлінні підприємства, на РМЗ, ДХЗ, ГМЗ.

Працівники служби технічного контролю, робоче місце яких розташовано в управлінні підприємства, щоденно надають керівництву оперативні дані про видобування і якість уранової руди, виготовлення основних видів продукції. Ведуть контроль за кількісними та якісними показниками руди, яка надходить на ГМЗ, і виготовленого уранового оксидного концентрату. Забезпечують підготовку необхідних документів для реалізації готової продукції комбінату.

Співробітники служби ТК, які працюють на ГМЗ, РМЗ, ДХЗ, ретельно здійснюють контроль за якістю продукції, що випускається відповідними підрозділами згідно з вимогами стандартів, технічних умов, затверджених зразків, умов поставки та договорів.

Свою основну продукцію – урановий оксидний концентрат підприємство випускає у відповідності до ТУУ 24.4-14309787-095:2016. В цьому є заслуга і служби технічного контролю. Колектив служби невеликий. Переважно це контролери за спеціальностями, які стежать за якістю продукції, освоюють нові методи контролю за допомогою автоматизованої системи обліку. Очолює службу Андрій Коркін.

У цьому році службі ТК виповнюється 45 років. За цей час у колективі виросло не одне покоління професіоналів. Досвід роботи старожилів служби успішно переймає молодь, опановуючи існуючу систему оцінки якості продукції та працюючи над вдосконаленням цього процесу. Особлива увага фахівців служби ТК спрямована на споживача – жодне зауваження чи побажання не залишається поза увагою та обов’язково втілюється в практичних рішеннях.

Щиро вітаємо колектив служби технічного контролю підприємства з 45-річчям з побажаннями міцного здоров’я, нових виробничих досягнень, миру, злагоди та усіляких гараздів!

Розділ: