Зустріч з народним депутатом

      17 лютого в Києві відбулася зустріч керівництва підприємства з народним депутатом України у виборчому окрузі №34 Дмитром Чорним. Були обговорені шляхи стабілізації фінансово-господарської діяльності ДП «СхідГЗК».

      В .о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Сергій Шовгеля  акцентував увагу народного депутата на  важливості прийняття законопроєкту «Про запровадження мораторію на арешт рахунків державних підприємств, що забезпечують потреби атомних електростанцій України в урані», що дасть можливість сформувати  фінансовий ресурс для забезпечення ритмічної роботи урановидобувного та переробного комплексів комбінату. 

     Не менш важливим є питання державної підтримки ДП «СхідГЗК» для стабілізації фінансово-господарської діяльності підприємства, для виконання виробничої програми з випуску уранового оксидного концентрату в рамках договірних зобов’язань з ДП «НАЕК «Енергоатом».

      Зважаючи на стрімке зростання цін на енергоресурси, та з метою зниження ціни на електроенергію для підприємства, С.Шовгеля звернув увагу Дмитра Чорного на важливості його сприяння у вирішенні питання закупівлі електроенергії на потреби уранового виробництва за прямим двостороннім договором  з ДП «НАЕК «Енергоатом».

      В свою чергу Дмитро Чорний висловив своє переконання у необхідності розвитку та подальшого функціонування ДП «СхідГЗК» задля енергетичної безпеки країни.

      18 лютого у Верховній Раді під час години запитань до Уряду Д.Чорний звернувся до  Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля з питань вирішення проблем ДП «СхідГЗК» - єдиного виробника УОК для атомних станцій України. Наголосив на необхідності державної підтримки підприємства, вирішення питання приєднання СхідГЗК до ДП «НАЕК «Енергоатом» та введення мораторію для  виконавчої служби щодо арешту рахунків державного підприємства.

      «Це дасть можливість стабілізувати ситуацію на єдиному в Україні урановидобувному та переробному підприємстві та сприятиме енергетичній незалежності країни», - зазначив народний депутат.

      Відео можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/vostgok.com.ua

Розділ: