"Трудова слава" №1 (2564-2565) від 1-8 січня 2022 року

Берегині історії комбінату

      У передноворічні дні зазвичай хочеться озирнутися на минуле та будувати плани на майбутнє. Символічно, що саме у цей період своє професійне свято відзначають працівники архівних установ – дбайливі зберігачі історії. Їхня скрупульозність, відповідальність, чіткість важлива як для сучасників, так і для майбутніх поколінь.

                                                             Зі співробітниками технічного архіву завжди приємно працювати

      Чималий обсяг кропіткої роботи здійснюють завідувач технічного архіву ДП «СхідГЗК» Юлія Віннік та інспектор Інна Жушман. До них звертаються працівники служб та відділів підприємства, сторонніх організацій, а також приватні особи. Мета звернень може бути різноманітною: від потреби в архівних документах для виконання суто виробничих завдань до пошуку матеріалів для написання родоводу. Технічний архів підприємства налічує більше 60 тисяч одиниць зберігання документальних матеріалів. Зокрема, це проєктно-конструкторська, геологічна, маркшейдерська документація, починаючи з 1943 року. Окремий напрямок – документи щодо особового складу. Їхнє дбайливе зберігання впливало на долі людей. Особливо це відчувалося при видачі довідок про заробітну плату, підтвердження трудового та пільгового стажу. В результаті – тисячі успішно вирішених питань та вдячних людей із різних куточків країни та зарубіжжя.

      З нагоди професійного свята працівникам технічного архіву надсилають вітання та слова вдячності ті, хто часто звертається до них за допомогою.

      Інженер служби по роботі з персоналом Тетяна Захарчук:

      «Для підготовки довідок про трудову діяльність у пільгових умовах працівників підприємства необхідно використовувати інформацію з документів, які зберігаються в архіві підприємства, тому я постійно співпрацюю з працівниками технічного архіву відділу режиму секретності управління ДП «СхідГЗК». Співробітниці архіву Юлія Петрівна та Інна Іванівна завжди привітні, уважні, приємні у спілкуванні. Хотілося б відмітити високий професіоналізм при підготовці комплекту необхідних документів, все ретельно підібрано та сформовано. Можна завжди звернутися за допомогою й бути впевненою, що вирішенню питання приділятиметься максимум уваги та зусиль. Зі співробітниками технічного архіву завжди приємно працювати. До дня професійного свята бажаю міцного здоров’я, щастя, сили і витримки, впевненості в завтрашньому дні, успіхів у творчій праці й спокою в душі».

      Інженер служби капітального будівництва Наталя Бедрінець:

      «Як працівник служби капітального будівництва під час своєї роботи я неодноразово звертаюсь до технічного архіву з різноманітними питаннями стосовно надання профільних документів або інформації щодо документального підтвердження тих чи інших питань.

      Працівники технічного архіву Юлія та Інна дуже якісно виконують свої обов’язки, надають поради, як швидше вирішити питання щодо пошуку необхідних документів. Допомагають, підказують та терпляче перебирають цілу кіпу архівних документів, будівельних проєктів та технічних звітів, щоб як найшвидше допомогти у вирішенні будь-яких питань. Дівчата дуже чуйні та привітні, з ними легко та приємно спілкуватись.

     А також дуже хочеться відмітити працівника технічного архіву служби капітального будівництва Світлану Павловну Гавелю, яка уже понад вісімнадцять років працює архіваріусом та відповідає за ведення діловодства та архівної справи. Сумлінно виконує свої обов’язки, старанно веде роботу з формування та збереження проєктної та технічної документації».

      Юлія Віннік та Інна Жушман вітають із Днем працівників архівних установ своїх старших колег – ветеранів, які є прикладом професіоналізму та сумлінного ставлення до відповідальної справи. Бажають міцного здоров`я, бадьорості та оптимізму.

      Дякуємо працівникам технічного архіву за плідну багаторічну співпрацю!

      Підготувала Олена Кубарєва

 

Новий рік зі снігом

       Сніг, який ми так довго чекали, підняв настрій дорослим і малечі та додав роботи працівникам комунальної сфери.

       Вже з сьомої години ранку робітники дільниці з ремонту та господарського обслуговування ДП «СхідГЗК» приступають до прибирання снігу, щоб до початку робочого дня працівників комбінату розчистити пішохідні доріжки біля будівель підприємства. «Боротьбу» з першим снігом ведуть прибиральники території Олена Мартинова, Олег Коржан, Тетяна Дорш, Максим Поліщук та озеленювач Оксана Дьяченко. Їхні помічники – мітла та лопата. Раніше гарною підмогою була техніка, але останні два роки прибирання снігу проводиться працівниками дільниці виключно вручну. «Робота, звичайно, важка, але результат приносить задоволення, – говорить Тетяна Дорш. – Працювати взимку, як на мене, веселіше – сніг створює святковий настрій».

      «А я люблю будь-яку пору року, – підтримує розмову колега Тетяни Максим Поліщук. – Роботи вистачає завжди: весною – наведення порядку після зими, влітку – покіс трави, восени – прибирання опалого листя. Приємно створювати затишок та комфорт для людей і чути вдячність за нашу працю».

      Роботи у двірників вистачає щодня, а її результат тішить око – чистота та порядок на територіях, що прилягають до будівель підприємства. Дякуємо вам за працю!

      Тетяна Корсуновська, фото автора

Розділ: