До уваги працівників підприємства!

Шановні колеги!

      В Україні впроваджено воєнний стан. ДП «СхідГЗК» продовжує працювати. У керівників підрозділів є план дій, чіткі завдання і розуміння, що треба робити. Просимо всіх  виконувати свої обов’язки і вказівки керівництва.

      Просимо отримувати інформацію виключно з офіційних джерел – сповіщень органів влади, офіційних веб-сторінок Президента України, Кабінету Міністрів, органів місцевого самоврядування ваших громад, підрозділів Збройних Сил України.

      В інформаційному полі багато дезінформації, її жертвами стають навіть авторитетні медіа. Не піддавайтеся інформаційним атакам, не поширюйте неперевіреної інформації, не допомагайте ворогові сіяти паніку.

      Інформацію про стан справ на комбінаті ми будемо повідомляти виключно офіційними каналами: на офіційному сайті, сторінці фейсбук, у вайбер-спільноті, через керівників підрозділів.

      Просимо залишатися спокійними. Носіть з собою документи – паспорт чи інше посвідчення особи. Будьте готовими до перевірки документів для підтвердження особи, огляду транспорту. Дійте виважено, грамотно, в правовому полі.

      В разі надходження у підрозділи офіційних звернень сторонніх організацій, представників влади та інших осіб з питань надання тієї чи іншої допомоги (наприклад: виділення транспорту) приймати рішення лише за погодженням з керівництвом комбінату.

      Оскільки  ДП «СхідГЗК» є об’єктом державної власності, що має стратегічне значення для економіки та безпеки держави, всі питання, пов’язані з призивом та мобілізацією працівників комбінату, обов’язково узгоджувати з оперативним штабом підприємства.

      Оперативний штаб комбінату під керівництвом в.о.генерального директора "ДП "СхідГЗК" Сергія Шовгелі продовжує працювати.

      Очікуйте офіційних повідомлень.

 

Розділ: