Працює оперативний штаб

 

       В Україні діє воєнний стан. На ДП «СхідГЗК» цілодобово працює постійно діючий оперативний штаб цивільного захисту, надзвичайних ситуацій і моніторингу під керівництвом в.о. генерального директора ДП "СхідГЗК" Сергія Шовгелі.

      Налагоджено систему взаємодії штабу з радами оборони громад, на території яких діють підрозділи комбінату, підприємствами та організаціями, що розташовані поруч.

      Відпрацьовуються шляхи функціонування підрозділів комбінату та їх життєзабезпечення в умовах воєнного стану, збереження життя та здоров’я працівників.

      Просимо всіх виконувати свої обов’язки і вказівки керівництва.

      Просимо отримувати інформацію виключно з офіційних джерел – сповіщень органів влади, офіційних веб-сторінок Президента України, Кабінету Міністрів, органів місцевого самоврядування ваших громад, підрозділів Збройних Сил України.

      Інформацію про стан справ на комбінаті штаб повідомляє виключно офіційними каналами: на офіційному сайті, сторінці фейсбук, у вайбер-спільноті, через керівників підрозділів.

      Просимо залишатися спокійними. Носіть з собою документи – паспорт чи інше посвідчення особи. Будьте готовими до перевірки документів для підтвердження особи, огляду транспорту. Дійте виважено, грамотно, в правовому полі.

      Працюємо! Підтримуємо один одного, піклуємося про близьких! Єднаймося заради нашої країни! Віримо в українську армію!

 

 

Розділ: