Ми всі єдині в наших прагненнях і діях заради перемоги!

        Сьогодні Україна переживає складний час, час війни і неймовірних випробувань. Всі працівники державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат», як одна команда, разом з усією країною об’єдналися заради спільної перемоги.

       Дорогі наші хлопці, комбінатівці, хто вже з перших днів військового вторгнення став на захист рідної землі, пішов до лав Збройних Сил України, до Національної гвардії, до загонів територіальної оборони! Ви наші справжні герої! Ми з вами! Віримо в вас!

      Підприємство продовжує працювати в умовах воєнного стану. Дякую всім, хто сумлінно працює на робочих місцях, розуміючи важливість виконання виробничих завдань, всім, хто активно долучається до волонтерської діяльності. Комбінат тісно взаємодіє з радами оборони громад-супутників, оперативно реагує на всі запити місцевих тероборон, надає необхідну ресурсну допомогу.

      Ми всі єдині в наших прагненнях і діях заради перемоги!
      Працюємо! Підтримуємо один одного, піклуємося про близьких! Єднаймося заради нашої країни!
      Віримо в нас! Віримо в українську армію! Віримо в перемогу! Все буде Україна!

      З повагою
      В.о. генерального директора ДП «СхідГЗК»                                                                                                           Сергій ШОВГЕЛЯ

Розділ: