Військова та цивільна оборони: визначення понять, гарантії соціального та правового захисту військовослужбовців

                                                                                  ПАМ'ЯТКА

               для кадрових служб, керівників підрозділів, відділів та служб управління ДП «СхідГЗК»

               для використання в роботі щодо визначення понять військової та цивільної оборони,

                            гарантій соціального та правового  захисту військовослужбовців  

                                                              СКЛАДОВІ

Військова - військова складова територіальної оборони України включає управління, частини (підрозділи) Військ територіальної оборони України, сили безпеки і оборони, які виконують завдання в інтересах територіальної оборони України та залучаються до заходів підготовки, організації, ведення та управління територіальною обороною України.

Цивільна - цивільна складова включає центральні органи державної влади, центральні та місцеві органи виконавчої влади, органи місцевого самоврядування, а також акредитовані громадські об'єднання та окремих громадян України, які у добровільному порядку беруть участь у заходах з підготовки та ведення територіальної оборони України, а також у заходах щодо підготовки населення до оборони держави.

                                                ХТО МОЖЕ БУТИ ЧЛЕНОМ ТЕРОБОРОНИ

Військова - може бути громадянин України віком від 18 років, який проживає на території громади, де діє добровольче формування, пройшов медичний, професійний та психологічний відбір (перевірку) і уклав контракт добровольця територіальної оборони.

Цивільна - може бути громадянин України віком від 18 років, який проживає на території громади, де діє добровольче формування, пройшов медичний, професійний та психологічний відбір (перевірку) і уклав контракт добровольця територіальної оборони.

                                              ВИДАЧА ПОСВІДЧЕНЬ

Військова - керівник району територіальної оборони на підставі отриманої від керівника штабу району територіальної оборони заяви про видачу посвідчень добровольцям територіальної оборони та доданих до неї примірників укладених контрактів добровольців територіальної оборони протягом 30 діб організовує опрацювання та видачу посвідчень.

Цивільна - керівник району територіальної оборони на підставі отриманої від керівника штабу району територіальної оборони заяви про видачу посвідчень добровольцям територіальної оборони та доданих до неї примірників укладених контрактів добровольців територіальної оборони протягом 30 діб організовує опрацювання та видачу посвідчень.

                                           ГАРАНТІЇ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Військова - увільняється від основної роботи, поширюються гарантії соціального і правового захисту, передбачені Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» та ст. 119 Кодексу законів про працю України.

Цивільна - завдання виконуються у вільний від основної роботи час, поширюються гарантії соціального і правового захисту, передбачені Законом України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей.

                   Служба по роботі з персоналом ДП "СхідГЗК"

Cmd+X  
   
   
   
   

 

Розділ: