28 серпня – День шахтаря

Шановні гірники, комбінатівці, ветерани підприємства!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Урановидобувна галузь завжди була важливою складовою паливно-енергетичного комплексу України. Колектив комбінату вписав багато славних сторінок в її історію, створив надійний фундамент для енергетичної незалежності країни. Інженерний талант та досвід, мужність і самовіддана праця гірників завжди міцно тримали енергетичний фронт.

Ми вперше за всю багаторічну історію комбінату відзначаємо наше головне професійне свято у таких складних умовах. Сьогодні багато гірників у складі Збройних Сил України героїчно та впевнено тримають бойовий фронт, виборюючи свободу та мирне майбутнє для українців. Їхня самовідданість і героїзм заслуговують найвищої шани та поваги.

На жаль, війна внесла свої корективи і у можливість стабільної роботи підрозділів підприємства, але не зломила його колектив. Сила волі, сила духу, сила згуртованості, непохитна віра в краще майбутнє - це саме те, що допоможе нам вистояти в будь-якій ситуації.

Дорогі друзі, щиро дякуємо вам за багаторічну нелегку самовіддану працю, вірність шахтарським традиціям. Бажаємо міцного здоров’я, миру, можливості працювати на користь України!

Ми згуртовані, сильні. За нами правда та Перемога!

Слава шахтарській праці!

Слава Україні!

Адміністрація, профком,

рада ветеранів ДП «СхідГЗК»