Колектив РМЗ: Віримо в Перемогу і допомагаємо нашим воїнам

Наші люди завжди намагалися допомогти, коли траплялася біда. Але з настанням 24 лютого ми згуртувалися, як ніколи. Спочатку хотілося написати про конкретних активних волонтерів, але неможливо виділити когось, адже ми всі докладаємо зусилля для Перемоги.

Почну з підтримки захисників. Колектив РМЗ долучився до централізованого збору коштів, та ще, звичайно ж, ми і самі індивідуально перераховували гроші через банки та передавали донати готівкою. Неодноразово збирали посилки, з урахуванням побажань наших захисників та зі смаколиками.

Чоловіки нашого заводу в гаражах зробили та передали на фронт буржуйки. А ще – знаходили, ремонтували та передавали автомобілі для захисників. Для розмінування українських деокупованих територій були виготовлені та відправлені розбірні «кошки». Жінки займаються плетінням маскувальних сіток, в’язанням теплих речей, виготовленням карематів.

Наразі ми вже знаємо, де і що в нашому місті можна дістати для наших військових (сітки, розгрузки, каремати, натільну білизну тощо), знаємо, в кого можна спитатися, якщо щось необхідно.

Чимало у Жовтих Водах з’явилося переселенців, які втратили з цією війною майже все: і домівку, і речі, і здоров’я. Ну що ж – знову ж допомагаємо хто чим може: свої вільні житлові приміщення, посуд, медикаменти, подушки, постіль, їжу, одяг, для дітей іграшки…

Хочу привітати всіх нас, усіх свідомих українців, які допомагають нашим захисникам, з прийдешнім Міжнародним днем волонтера! Віримо в нашу перемогу і допомагаємо воїнам. Ми все подолаємо і переможемо!

Ольга Кукса

Розділ: