Об’єднавши зусилля, можна перемогти найсильнішого ворога!

В цьому переконані працівники Новокостянтинівської шахти ДП «СхідГЗК». З перших днів повномасштабного вторгнення вони поринули у волонтерську діяльність.

Тож, проводжали мобілізованих колег на фронт не з пустими руками – намагалися забезпечити захисників необхідним спорядженням. Активісти волонтерського руху НК шахти розповідають:

«Бажання допомогти – це коли начальник дільниці разом зі слюсарем та електриком ріжуть брезент на розгрузки та плитоноси, а стовбуровий (замість відпочинку після зміни) сидить у холодному гаражі за швейною машиною, бо всім потрібно «ще на вчора»! Це коли, не отримуючи місяцями заробітну плату, люди донатять на тканини та продукти, а ковалі на РММ у вільний час кують скоби та варять буржуйки.

Особливу подяку хочеться висловити працівникам дільниці №34 під керівництвом Віталія Скічка та та чудовому кравцю Азеру Алієву. Неможливо назвати кожне прізвище та згадати внесок усіх наших колег, які спільними зусиллями наближають Перемогу! Адже по мірі можливості долучаються до добрих справ всі. Не залишається осторонь і профком - завжди допомагає коштами. Колектив Новокостянтинівки завжди піклується про воїнів. Мужні захисники, ви можете розраховувати на нашу підтримку!»

Розділ: