Комбінатівці – найсильніші

Працівники ДП «СхідГЗК» стали переможцями відкритого чемпіонату Жовтих Вод з гирьового спорту та армспорту, присвяченого Дню Збройних Сил України.

3 грудня у Палаці спорту помірятися силою зібралися понад шістдесят спортсменів із Жовтих Вод, Кропивницького та Олександрії. Організатором змагань виступив КЗ ЦФЗН «Спорт для всіх».

Відмінні результати продемонстрували працівники ДП «СхідГЗК»: Яків Скоробогатько - начальник дільниці сорбції та екстракції цеху основного виробництва ГМЗ та Павло Дідок – інженер служби виробничо-технічної комплектації. Обидва давно займаються спортом та неодноразово успішно виступали за команду Східної об’єднаної організації Атомпрофспілки на змаганнях різного рівня.

Яків посів перше місце у ваговій категорії до 85 кг у двох дисциплінах – «гвардійський ривок» та «жим лежачи», а також у армспорті. Павло здобув перемогу у ваговій категорії вище 85 кг (жим лежачи) та друге місце «гвардійський ривок».

В змаганнях взяли участь спортсмени від дитячого до пенсійного віку. «Піднімати 16-кілограмову гирю непросто, але нашим воїнам зараз набагато важче, - зауважують учасники чемпіонату. – Свої спортивні здобутки ми присвячуємо героям ЗСУ та вітаємо їх зі святом»

Фото Дмитра Нобєлєва

Розділ: