З Новим переможним 2023 роком!

Шановні працівники підприємства, дорогі ветерани!

Добігає кінця 2022 рік. Найважчий рік в історії нашої держави. Один із найважчих років в історії Східного ГЗК. Для нашого колективу він став своєрідною перевіркою на міцність. І цей іспит ми витримали з честю. Вкотре довели, що немає таких завдань, які були б не під силу комбінатівцям. Поки наші колеги на фронті виборюють суверенітет України, ми в тилу відстоюємо  її енергетичну незалежність.

Щиро вдячні вам, шановні колеги, що в складних умовах кожен на своєму робочому місці працює на результат. Немає сумніву, що майбутнє – за ядерною галуззю. Саме вона стане рушійною силою у відновленні та розбудові мирної України. Всі ми прагнемо цього. Так і буде після нашої Перемоги.

Звичайно, цьогоріч усі свята для українців мають гіркий присмак війни. Але ворогу не під силу зламати наш бойовий дух, змусити нас зневіритися у власних силах. З кожною повітряною тривогою зростає наша мотивація. Кожен новий блекаут запалює ще більше світла у наших серцях.

Шановні друзі! Прийміть щирі вітання з прийдешнім 2023 роком! На нього ми покладаємо багато надій. Нехай 2023-й буде переможним! А іще мирним, стабільним, заможним, цікавим і неодмінно щасливим для кожного з нас!

З Новим 2023 роком!

Адміністрація, профком, рада ветеранів ДП «СхідГЗК»

Розділ: