27 серпня – День шахтаря

Шановні гірники, комбінатівці, ветерани підприємства! Прийміть щирі вітання з професійним святом! 

Протягом понад семи десятиліть роботи Східного гірничо-збагачувального комбінату колективом було створено надійний фундамент для енергетичної незалежності держави. Поколіннями комбінатівців вписано чимало яскравих сторінок в історію розвитку урановидобувної галузі як важливої складової паливно-енергетичного комплексу України. І сьогодні наш колектив продовжує протистояти викликам сьогодення.

Своє головне професійне свято підприємство знову відзначає у вкрай складних умовах. Близько 700 комбінатівців мужньо боронять незалежність нашої держави на фронті. Серед них багато гірників, загартованих багаторічною роботою у важких умовах праці, які знаходять у собі сили гідно давати відсіч підступному ворогу та долати неймовірні труднощі фронтового життя заради Перемоги та відновлення миру на багатостраждальній українській землі.

На жаль, внаслідок війни загострилася економічна криза на підприємстві, але коллектив не занепадає духом. Згуртована праця та непохитна віра в краще майбутнє допомагають тримати трудовий фронт.

Дорогі друзі, щиро дякуємо вам за нелегку працю у непростих умовах сьогодення. Бажаємо міцного здоров’я, Перемоги та Миру!

Шана шахтарській праці!

Слава Україні!

 

Адміністрація, профком,

рада ветеранів ДП «СхідГЗК»

Розділ: