29 серпня - День пам’яті захисників України

 29 серпня - День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Росія розпочала війну 20 лютого 2014 року із захоплення Кримського півострова.
Тисячі смертей. Тисячі особистих трагедій. Іловайськ, Донецький та Луганський аеропорти, Дебальцеве, Савур-Могила, Зеленопілля… З 24 лютого 2022 року кривавий агресор «повторив» свої злочини у Маріуполі, Бучі, Харкові та тисячах інших міст і сіл нашої країни...

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Героїв, які до останнього подиху стояли на захисті незалежності України та віддали своє життя за Батьківщину.

З 2014 року у війні з росією загинули 29 комбінатівців. Мужні обличчя. Світлий погляд. Привітні усмішки. Такими ми запам’ятаємо наших колег-комбінатівців, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України. Низько вклоняємося пам’яті наших захисників. Вони найхоробріші! Вони найкращі! Вони з нами назавжди!

Боротьба триває. Перемога буде! Найкращі сини і доньки України виборюють її ціною життів.

Слава Україні!
Слава Героям!
Вічна пам'ять та слава загиблим…

Довідково
29 серпня 2014 року — дата Іловайської трагедії, коли загинуло щонайменше 368 українських військових. Щороку, починаючи з 2019-го, у цей день вшановують пам’ять загиблих військовослужбовців та добровольців України. Символом дня є соняшник, адже багато військових загинули у 2014 році в соняшникових полях.

Розділ: