Енергоатом святкує своє 27-річчя

17 жовтня колектив НАЕК «Енергоатом» відзначає 27-му річницю від дня заснування!

Майже три десятиліття успішної діяльності – це показник стабільності та стійкості, вірно обраної стратегії та ефективної виробничої політики.

Нині, в складний історичний для України час, колектив Енергоатому демонструє свою високу професійність та незламність. Попри намагання ворога зруйнувати українську енергосистему, Компанія видає максимум потужності, стабільно забезпечує більше половини обсягу електроенергії в країні,  підставляє надійне плече економіці всієї держави.

Колектив ДП «СхідГЗК» протягом десятиліть йде пліч-о-пліч з атомниками, забезпечуючи українську атомну енергетику урановою сировиною. Впевнені, що напрацьовані міцні партнерські стосунки надалі будуть тільки примножуватися новими здобутками, конкретними діями, проєктами, спрямованими на забезпечення ядерної і енергетичної безпеки України.

Щиро бажаємо Енергоатому подальшої плідної діяльності, нових перспектив і процвітання, високих темпів розвитку, успішного втілення планів, кожному співробітнику Компанії – миру, добробуту, щедрої долі і вдачі в усіх справах, Україні – Перемоги та Миру!

Розділ: