Щасливого переможного 2024 року!

Дорогі друзі, колеги!

Прийміть щирі вітання з різдвяними та новорічними святами!

За кілька днів ми перегорнемо 365-ту сторінку 2023 року. І про кожен його день нам є що сказати. Ми жили, працювали, боролися за краще майбутнє. Ця боротьба виснажувала нас, і вона ж робила нас сильними. А сильні – наближають світлі часи. Крок за кроком. Кропіткою працею. Сьогодні, завтра, щодня, щохвилини.

Рік, що минає, був непростим. Втім ще один екзамен на міцність ми витримали. І це результат роботи кожного комбінатівця на своєму робочому місці. Щира вдячність усім за витримку та розуміння.

За традицією наприкінці року прийнято підводити підсумки своєї роботи. Сьогодні ми не можемо похвалитися великими здобутками. Але підприємство продовжує працювати, гідно долаючи кадрову та фінансову кризу. І це – головна перемога нашого колективу.

Ми не знаємо достеменно, що принесе нам новий 2024 рік. Ми просто будемо тримати свій трудовий фронт. Збільшення обсягів видобутку уранової руди вдвічі – наша амбітна мета. Майбутнє – за ядерною галуззю, в цьому вже переконався весь світ.

2023-й був для підприємства і роком втрат. До нашого трудового колективу вже ніколи не повернуться комбінатівці, які загинули, захищаючи суверенітет України. Вічна їм пам'ять.

Боротьбу за свободу та незалежність країни продовжують на передовій 677 працівників комбінату. Пишаємося колегами.

Шановні друзі! У переддень нового 2024 року, хочемо побажати всім нам лише одного – Перемоги! Нехай всі наші захисники та захисниці повернуться додому живими. Нехай до нас всіх повернеться щасливе життя у мирній Україні.

Слава Україні!

З Різдвом!

З Новим роком!

Адміністрація, профком, рада ветеранів ДП «СхідГЗК»

Розділ: