Виготовлення кисню та технічне обслуговування вогнегасників – затребувані послуги РМЗ

Одним з напрямів діяльності ремонтно-механічного заводу ДП «СхідГЗК» є виготовлення технічного та медичного кисню, а також опосвідчення, перезарядження, ремонт вуглекислотних та порошкових вогнегасників. Ці роботи успішно виконують працівники дільниці з виробництва технічних газів.

До складу дільниці з виробництва технічних газів входить киснева станція і пункт технічного обслуговування вогнегасників.

Киснева станція виготовляє газоподібний технічний і медичний кисень. На ринку України присутні: технологічний 98,5% кисень та кисень 99,5% медичного призначення. Унікальне обладнання РМЗ відтворює кисень на дуже високому рівні – з відсотковою долею 99,9%. Отже дотримуються підвищені технічні стандарти кисню І ґатунку, який майже не має ніяких домішок.

В нашому регіоні лише РМЗ має відповідні сертифікати, дозволи та ліцензії і проводить офіційний повний ремонт кисневих балонів: заміну вентилів, знежирення балонів, гідравлічне випробування, повне опосвідчення балонів.

Споживач (замовник) отримує опосвідчені балони з киснем з видачею відповідних супровідних документів та паспорту якості.

Ліцензію та дозвіл на виконання технічного опосвідчення вогнегасників всіх типів у нашому регіоні також має лише РМЗ.

Працівниками пункту технічного обслуговування вогнегасників проводяться роботи з діагностики, опосвідчення, перезарядження, ремонту вуглекислотних та порошкових вогнегасників, та весь спектр сервісних робіт із заміною запорно-пускового пристрою. Після проведення робіт з технічного опосвідчення вогнегасників видається акт виконаних робіт та інша відповідна документація.

Якість виконання робіт відповідає всім вимогам нормативно-правових документів.

Розділ: