Працівники ДП «СхідГЗК» вкотре взяли участь у донації крові для військових

Бути донором у цей такий складний для країни час – це більше, ніж просто здача крові. Це життєва філософія. Саме так вважають працівники ДП «СхідГЗК», які з початку великої війни долучилися до донорського руху.

Серед комбінатівців багато тих, хто здає донорську кров на системній основі, й кількість охочих стати донорами постійно зростає. «До донації крові ми з колегами долучилися ще у 2022 році, коли потреби відділень трансфузіології зросли у рази, - говорить працівниця ЦЛ КВПтаА Ольга Ільченко. – Постійно розповідаємо про такі заходи у колективі та закликаємо долучатися до цієї благородної справи. Кров, яку ми здаємо, іде у шпиталі для порятунку життя наших військових. У такий спосіб ми підтримуємо армію. Цього разу донорська група нашого підрозділу поповнилася ще трьома добровольцями, і це дуже добре».

Загалом у день роботи виїзної бригади Дніпропетровської обласної станції переливання крові у донації вкотре взяли участь чимало працівників ДП «СхідГЗК». Вони представляли різні підрозділи та служби – ГМЗ, Управління, СКЦ, ЦЛ КВПтаА, відділ зв’язків з громадськістю та ЗМІ.

Війна триває. По всій країні стабільно високою лишається потреба у донорській крові – для стабілізаційних пунктів, шпиталів та цивільних лікарень. Кров потрібна щодня.

Долучитися до донорства й здати кров – надзвичайно просто.
Можна записатися телефоном до центру крові свого міста (https://bit.ly/3vi2vpW) на певний день і час.
Якщо відділення трансфузіології в місті немає, як, наприклад, у Жовтих Водах, потрібно з’ясувати у лікарні, коли виїзна бригада працюватиме у місті, та залишити свої контакти. А можна запитати у колеги, що здає кров на постійній основі, як стати донором.

Традиційно донори здають по 450 мл крові. Бути донором може будь-яка людина у віці від 18 до 65 років з вагою понад 50 кілограмів та без хронічних захворювань.

Долучайтеся до цієї благородної справи!

Розділ: