Несвяткові роздуми

Своїми думками про непросте сьогодення напередодні жіночого свята з пресслужбою ДП «СхідГЗК» поділилася Євгенія Придаток, енергетик енергомеханічної групи заводоуправління ДХЗ:

- Війна змінила життя багатьох людей нашої країни. Для мене війна – це момент, коли змінюється свідомість людини і бачення світу. З початком воєнних дій і наразі є певне нерозуміння: «За що це все з нами?», «Помирають стільки мирних жителів країни, через кого?», «Невже ми на це заслуговуємо?»... Я не можу сказати, що з’явилася якась агресія або апатія, скоріше я почала більше цінувати рідних і близьких мені людей – це допомагає зрозуміти, що разом – ми сила.

Я пам’ятаю слова Президента, який на початку вторгнення в Україну казав: «Головне – зберігайте спокій!», тому намагаюся відкидати погані думки і вірю у нашу ПЕРЕМОГУ!

Якщо мене запитають, що робити, аби бути спокійною у непрості часи – я скажу: «Шукати в житті ті дрібнички, які додадуть ковток свіжого повітря!

Мене надихають люди, які зараз, попри все, боронять нашу країну. Це і чоловіки, і жінки, і навіть сотні дітей, які не по своїх роках стали пліч-о-пліч і ведуть нас до перемоги. Кожен зараз знаходиться на своєму місці і допомагає усім, чим може.

Волонтери, робітники різних підприємств, вчителі, кухарі і співаки – усіх нас об’єднує бажання нашої перемоги заради миру. Ми усі докладаємо зусиль задля однієї мети.

Без вчителів не було б розумного покоління, яке виховується наразі у сучасних реаліях. Заводи не працювали б без підприємців і робітників. Комусь може здаватися, що співаки співають просто для себе, натомість – витрачають купу сил, аби зробити благодійний концерт на підтримку України. Кухарі готують для наших захисників страви, аби вони мали достатньо сил воювати. Кожен воїн мріє побачити свою дитину, а малюнки дітей нагадують йому, задля чого варто йти далі.

ДСНСники, енергетики, лікарі, донори, які віддають себе заради порятунку і попри страх і відчай роблять свою справу…

Я в захваті від їхньої мужності, сили і відваги. Особливу повагу викликають небайдужі люди, яким просто не все одно, у якому світі вони живуть. Які підтримають, коли погано, просто скажуть якесь добре слово, люди – які є у першу чергу ЛЮДЬМИ.

У день жіночого свята я б хотіла, аби усі жінки побачили своїх чоловіків здоровими і неушкодженими, оптимістично налаштованими і щасливими.

Мені хочеться у цей день почути лише одне: «Війна закінчилася! Ми перемогли!»

Розділ: