Поетичний флешмоб з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка

Діти працівників ДП «СхідГЗК» долучилися до «Поетичного флешмобу», проведеного з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Ініціатором акції виступила жіноча секція Українського Ядерного Товариства.

Родина Ігоря Капканця, провідного інженера-технолога конструкторсько-технологічного бюро РМЗ, взяла активну участь у флешмобі. Його п’ятирічна донечка Кароліна прочитала вірш «Тече вода з-під явора», а одинадцятирічний син Максим – поезію Ніни Арендар «Шевченкова весна», присвячену Великому Кобзареві. До речі, Максим посів перше місце у міському конкурсі читців поезії Тараса Шевченка.

Від Українського Ядерного Товариства дітки отримали заохочувальні подарунки, які їм вручила член правління УкрЯТ Тетяна Гожуляніна. Вона розповіла малечі про діяльність Східного гірничо-збагачувального комбінату та Українського ядерного товариства. А вони у відвертій бесіді зізналися, що читання поезії – не єдине їхнє захоплення. Діти активно займаються спортом та відвідують студію образотворчого мистецтва, а Максим ще й опановує гру на фортепіано. Ось така достойна зміна підростає на комбінаті.

Послухати вірші Тараса Шевченка у виконанні учасників флешмобу можна на фейсбук-сторінці УкрЯТ https://www.facebook.com/ukrnuclearsoc

В планах Українського Ядерного Товариства ще чимало цікавих заходів. Слідкуйте за оголошеннями на офіційних сторінках ДП «СхідГЗК» у соцмережах.

Розділ: