Жіноча секція УкрЯТ відновила свою роботу

Підтримка жінок-працівниць  ядерної галузі, їхнє професійне та особисте зростання, обмін досвідом, ідеями та планами, участь у різноманітних навчальних та творчих проєктах, налагодження співпраці з жіночими галузевими й громадськими організаціями в Україні та за її межами – такі амбітні цілі для роботи у 2024 році ставлять перед собою членкині жіночої секції громадської організації  «Українське ядерне товариство».

Жіноча секція УкрЯТ цього року відновила свою роботу. 20 березня у онлайн-форматі відбулося іі перше засідання після тривалої перерви. До зустрічі долучилися представниці відокремлених підрозділів УкрЯТ. Від ДП «СхідГЗК» у заході взяли участь член правління ГО «УкрЯТ» Тетяна Гожуляніна, члени Товариства Тетяна Корсуновська та Інна Іволга. Серед запрошених - голови осередків УкрЯТ і активна молодь.

Учасники засідання ознайомилися з Планом гендерної рівності громадської організації «Українське ядерне товариство». Він спрямований на подолання гендерних стереотипів у атомній галузі, кар’єрне зростання жінок, ширший доступ жінок до прийняття рішень як у діяльності Товариства, так і у безпосередній сфері діяльності. Затвердження Плану заплановано на найближче засідання правління Товариства.

На зустрічі прозвучало чимало пропозицій та ідей щодо активізації роботи жіночої секції. Учасниці обговорили ініціативи стосовно найближчих заходів УкрЯТ у відокремлених підрозділах і для жіночої спільноти Товариства в цілому. Це проведення тренінгів та семінарів на запит жінок, творчі, волонтерські та благодійні проєкти, реалізація менторських програм під час вступної кампанії для молоді, участь жінок у заходах для широкої громадськості з метою обміну досвідом роботи у атомній та суміжних галузях тощо.

Учасниці заходу вважають, що відновлення роботи жіночої секції УкрЯТ як ніколи на часі. Жінки галузі потребують підтримки щодо розвитку особистісного та професійного потенціалу.

Довідково

Українське ядерне товариство – найбільша галузева громадська організація в Україні. Вона об’єднує понад 3000 членів. На базі ДП «СхідГЗК» працює відокремлений підрозділ  ГО «УкрЯТ» в Дніпропетровській області.

Розділ: