Понад 25 тисяч гривень – для ЗСУ

6 липня в смт Смоліне відбувся благодійний концерт на підтримку Збройних Сил України за участю артистів місцевої самодіяльності КЗ «Центр культури та дозвілля» та духового оркестру. Його організатором виступила співробітниця Смолінської шахти Тетяна Уткіна – творча, енергійна та небайдужа людина. Про цікавий захід вона розповіла пресслужбі ДП «СхідГЗК»

«Концерт було організовано у центрі селища, перед ТМ «Дербі». Під час заходу проводився невеликий ярмарок, де наш «Пиріжечний батальйон», представниці якого готують смаколики нашим захисникам, пропонував свою продукцію. Також були і сувенірні вироби патріотичної тематики, виготовлені місцевими талановитими майстринями.

Під час концерту було зібрано 25100 грн. Кошти передані на придбання матеріалів для плетіння маскувальних сіток нашій волонтерської спільноті «Незламні україночки». Щиро дякуємо нашим неймовірним людям, які долучилися до цієї благородної справи, адже війна продовжується, і наші захисники, як ніколи, потребують допомоги!

Наші місцеві артисти не вперше роблять благодійні концерти для допомоги ЗСУ. Цього разу ми вирішили збирати кошти на матеріал для плетіння маскувальних сіток, оскільки він дорогий, а замовлень від хлопців дуже багато. Минулого разу ми допомагали збирати кошти на РЕБ.

Дякуємо учасникам, всім, хто долучився, хто підтримав. А також військовим, які в цей час боронять наш спокій і забезпечують можливість виступати, творити і просто жити.

Всіх, кому сподобалося, запрошуємо до нас на наступні концерти. Я думаю, наші артисти варті вашої уваги. Так уже хочеться зробити великий концерт з нагоди Перемоги і Миру!»

Розділ: