Комбінатівці об’єдналися у флешмобі до Дня вишиванки
Сьогодні відзначається День вишиванки. На ДП «СхідГЗК» традиційно проводиться патріотичний флешмоб «Вишиванка – символ, що об’єднує українців!»
Цього року в ньому взяли участь працівники різних підрозділів підприємства, їхні діти та онуки. Дякуємо усім комбінатівцям, які долучилися до флешмобу в День вишиванки та надіслали фото напередодні свята.
Ми сильні, незламні, ми разом!
Розділ:







