Гірничий відвід Інгульській шахті погоджено

23 червня на пленарному засіданні тринадцятої сесії Кіровоградської обласної ради депутати погодили клопотання Інгульської шахти ДП «СхідГЗК» на отримання гірничих відводів для подальшої розробки Мічурінського та Східної зони Центрального родовищ уранових руд.

В ході обговорення проекту рішення виступив Кропивницький міський голова А.Райкович, який доповів проте, що міська рада 20 червня погодила дане питання та підписала Меморандум про співпрацю з ГП «СхідГЗК» та ДК «Ядерне паливо» з питань покращення екологічного стану регіону і реалізації соціально-екологічних програм. Голова обласної ради О.Чорноіваненко також розповів депутатам про Меморандум, підписаний між ДП «СхідГЗК», ДК «Ядерне паливо», Кіровоградською ОДА та облрадою, який направлений на вирішення екологічних і соціальних питань не тільки Кропивницького, а і населених пунктів, де розміщені виробничі майданчики СхідГЗК.

Після обговорення депутати обласної ради, керуючись Кодексом України «Про надра», погодили Інгульській шахті гірничі відводи для подальшої розробки родовищ уранових руд.

Розділ: