Змонтований новий дробильний комплекс

На Новокостянтинівській шахті закінчено монтаж мобільного щокового дробильного комплексу «СМРСК-240» виробництва фірми «CELIK MAKINA», який призначений для доведення руди до технологічних нормативів гідрометалургійного заводу. 

Як розповів заступник директора з капітального будівництва шахти Віктор Кошельняк, закупівля дробильного комплексу викликана необхідністю поліпшення економіки підприємства, оскільки дроблення руди до розмірів 200х200 мм на місці, дозволяє прибрати зайву технологічну ланку при транспортуванні гірської маси. Придбання комплексу пов'язано ще і з відсутністю дробильно-бункерного комплексу, який повинен бути побудований для обробки руди безпосередньо в шахті. У зв'язку з відсутністю державного фінансування будівництва першої черги підприємства, комбінату доводиться вирішувати проблеми розвитку за рахунок власних коштів.

Збірку мобільного дробильного комплексу здійснювали фахівці турецької фірми-постачальника, вони ж провели навчання обслуговуючого персоналу правилам експлуатації установки. Сам дробильний комплекс складається з встановленого на потужному шасі приймального бункера, власне дробарки і конвеєра, за якого видається подрібнена гірська маса. Постійне місце роботи комплексу передбачено на складі готової продукції. Продуктивність - 200 тон руди на годину. Для обслуговування нового комплексу створюються додаткові робочі місця.

Прес-служба ДП «СхідГЗК»

Розділ: