Реконструкція балки «Щ»

 

Про хід виконання робіт по влаштуванню відсипної дамби «Старої чаші» хвостосховища балки «Щербаківська» ГМЗ до відмітки +141,5 м йшлося на черговій виїзній оперативній нараді під головуванням заступника генерального директора з капітального будівництва ДП «СхідГЗК» Миколи Овчарова. 

У нараді взяли участь керівники підрозділів, задіяних у виконанні даних робіт, - РБУ, АТГ, РМЗ, ГМЗ, ЦЛ КВПіА, і представники трьох підрядних організацій - ПП «Гідромонтаж», ТОВ «Атомінвестбуд», ТОВ «СК Рембудмонтаж». Учасники оперативки обговорили робочі питання будівництва. Спланували роботу на поточний тиждень. Зокрема, ВКБ спільно з проектним інститутом «Укрводоканалпроект» доручено розглянути і узгодити технічні рішення по насосної станції зворотного водопостачання. Після завершення роботи з демонтажу пульпопроводів і опор на позначці 138,3 м, РБУ займеться плануванням відкосів східної частини дамби для подальшого монтажу пульпопроводів. РБУ та ГМЗ, повинні опрацювати питання з відсипання чорнозему для укриття карти №1.

Завдання максимум - закінчити відсипку дамби до кінця поточного року, а також ввести в експлуатацію насосну станцію оборотного водопостачання.

Нагадаємо, що будівництво насосної було розпочато кілька років тому, проте в зв'язку із браком фінансування проект було припинено. Виконання запланованих заходів: введення в експлуатацію насосної станції зворотного водопостачання і дамби «Старої чаші» до позначки + 141,5 м дозволить ГМЗ експлуатувати хвостосховище балки «Щербаківська» протягом наступних п'яти-шести років. За цей час планується побудувати третю чашу балки «Щ».

Розділ: