7 по 9 листопада 2017 року відбудеться ХV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє»

 

 

Відповідно  до рішення Уряду України на території Міжнародного виставкового центру (Броварський проспект, 15, м. Київ) з  7 по 9 листопада 2017 року відбудеться ХV Міжнародний форум «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє».

 

Організатори:

  • Міністерство енергетики та вугільної промисловості України
  • ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

 

У форматі Форуму:

  • Галузева експозиція «ПЕК України» за участю національних компаній паливно-енергетичного комплексу України  продемонструє сучасний стан та  перспективи подальшого розвитку енергетичної галузі. 
  • ХV Міжнародна виставка «Енергетика в промисловості-2017»   презентує широкий спектр світових та вітчизняних зразків енергетичного, електротехнічного, світлотехнічного обладнання та приладів, кабельно-провідникової продукції, автоматизованих систем управління енергоресурсами, енергозберігаючих технологій для оновлення об'єктів ПЕК  та інших галузей промисловості.
  • Ділова програма зосередить увагу фахівців на підвищенні рівня енергетичної безпеки країни, впровадженні структурних реформ в паливно-енергетичному комплексі України, модернізації підприємств і механізмах залучення інвестицій та інших актуальних питаннях. Також, відбудеться ІV Всеукраїнський семінар інженерів-енергетиків, присвячений кращим практикам енергозбереження та ефективного управління енергетичним господарством, застосуванню новітніх технологій і засобів для зниження енергетичних витрат.

 

Одночасно з Форумом за підтримки Міністерства енергетики та вугільної промисловості  відбудуться:

  • II Міжнародна спеціалізована виставка «НАФТОГАЗЕКСПО2017», що презентуватиме технології і обладнання для  розвідки, видобутку, транспортування, переробки та зберігання нафти та природного газу.
  • II Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної та вугільної промисловості «MАЙНІНГ ІНДАСТРІ ЕКСПО2017», яка  представлятиме  сучасну бурову, кар'єрну, прохідницьку техніку та інструмент, гірничозбагачувальне обладнання, гірничий транспорт, запчастини і комплектуючі, а також системи автоматизації та життєзабезпечення.

 

Запрошуємо взяти участь у ХV Міжнародному форумі                       «Паливно-енергетичний комплекс України: сьогодення та майбутнє» і                   Міжнародних виставках «ЕНЕРГЕТИКА В ПРОМИСЛОВОСТІ-2017», «НАФТОГАЗЕКСПО-2017» та «MАЙНІНГ ІНДАСТРІ ЕКСПО-2017». Адже саме ці заходи дадуть унікальну  можливість комплексно, в рамках одного заходу, презентувати технології, обладнання і продукцію  широкому колу фахівців та сприятимуть її просуванню на ринку, а також допоможуть сформувати цілісну картину процесів, які відбуваються навколо основної ланки вітчизняної економіки — паливно-енергетичного комплексу.

 

За довідками щодо участі звертатися:

Міністерство  енергетики та вугільної промисловості України:

тел./факс: +38 044 531-36-12; е-mail: natalia.kazakova@mev.gov.ua

          

ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

02002, Київ, Броварський проспект, 15

Тел./факс +38 044 201-11-57, 201-11-78; е-mail: lyudmila@iec-expo.com.ua

сайт: www.iec-expo.com.ua

Розділ: