Виробничі питання перебувають на контролі

 

16-17 липня на ДП «СхідГЗК» пройшли виробничі наради за участю керівництва та фахівців ДК «Ядерне паливо». Серед провідних питань порядку денного традиційно було розглянуто підсумки роботи основних підрозділів підприємства, виконання планових показників у червні поточного року, питання щодо собівартості готової продукції за І півріччя, хід будівництва об’єктів Смолінської шахти та проблемні питання виконання робіт по стволу «Головний» Новокостянтинівської. Традиційно також були обговорені питання реалізації заходів з енергоефективності, роботи підприємства в умовах ринку електроенергії та ремонту гірничошахтного обладнання.

З питання підсумків роботи основних підрозділів у червні 2019 року та дотримання планових показників доповів В.Пухальський, головний інженер ДП «СхідГЗК», та керівники шахт, РМЗ, ДХЗ, ЦЛ КВПіА, АТГ. Усі основні підрозділи в червні поточного року забезпечили виконання виробничої програми. Учасники наради обговорили шляхи подолання шахтами відставання від плану гідрозакладочних робіт. Керівники Інгульської та Смолінської шахт, профільні фахівці підприємства доповіли про виконання протокольних доручень червневих виїзних нарад.

Велика увага учасниками наради була приділена ходу робіт на полігоні купного вилуговування Смолінської шахти: будівництво аварійного зумпфа робочих розчинів полігону купного вилуговування, монтаж дробарки НСY-7, модернізація технологічної схеми полігону.

Про показники виробничої програми підприємства 2020 року доповіла заступник генерального директора з економіки та фінансів О.Юхимець. Після обговорення питання програма-2020 була погоджена.

Що стосується перших результатів роботи підприємства в умовах ринку електричної енергії, то учасники наради домовились доопрацювати Програму заходів з енергоефективності ДП «СхідГЗК» на 2019-2020 роки, розглянути питання щодо внесення змін до штатного розпису служби головного енергетика та реорганізації інших технічних служб підприємства.

За підсумками наради визначені основні завдання на наступний виробничий період, надані відповідні протокольні доручення керівникам підрозділів та профільним фахівцям підприємства.

Підготувала Олена Малоок.

Розділ: