СхідГЗК зустрічав учасників міжнародного геологічного семінару

 

На базі ДП «СхідГЗК» відбулася міжнародна геологічна екскурсія в рамках міжнародного геологічного семінару «Генетична модель формування родовищ урану U-Na формації», який проходив в Києві на базі Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім.М.П.Семененка НАН України за підтримки МАГАТЕ. В екскурсії взяли участь керівництво, науковці та фахівці Beijing Research Institute of Uranium Geology (Пекінський дослідницький інститут уранової геології), Sichuan Institute of Nuclear Geology (Січуанський інститут ядерної геології), Інституту геохімії, мінералогії та рудоутворення ім.М.П.Семененка, навчально-наукового інституту «Інститут геології» Київського національного університету ім.Т.Шевченка.

На Кіровоградському майданчику учасники екскурсії ознайомилися з геологічною будовою Ватутінського уранового родовища та процесом видобутку уранової руди на Смолінській шахті, здійснили спуску в шахту на 680 м, відвідали об’єкти поверхневого комплексу шахти: полігон купного вилуговування, комплекс обміну вагонів та радіометричну збагачувальну фабрику.

На Жовтоводському майданчику гості відвідали історичний музей ім.Ю.Пригожина, ознайомилися з історією міста. Головний геолог СхідГЗК В.М.Яковлєв представив геологічну характеристику місцевості, розповів про розвиток видобувної галузі регіону та діяльність ДП «СхідГЗК».

Розділ: