Вітаємо переможців конкурсу «Моя сім’я в історії ДП «СхідГЗК»

Вітаємо переможців конкурсу «Моя сімя в історії ДП «СхідГЗК»

      Відокремленим підрозділом громадської організації «Українське ядерне товариство», який діє на базі ДП «СхідГЗК», до Дня шахтаря проведено конкурс творчих робіт «Моя сім’я в історії ДП «СхідГЗК» серед ветеранів, працівників та дітей працівників підприємства. Провідна мета заходу - формування і підтримка позитивного іміджу ДП «СхідГЗК» серед працівників підприємства і громадськості та підтримка інтересу до історії підприємства, збереження виробничих традицій. Конкурс проводився за двома напрямками - прикладна та літературна творчість. На розгляд конкурсної комісії було подано більше 25 дитячих та дорослих робіт - авторські твори, вірші, малюнки, вироби декоративно-прикладного мистецтва, фото. Найактивнішу участь у заході взяли працівники ремонтно-механічного заводу, вихованці закладу дошкільної освіти №18 «Ромашка», закладів загальної середньої освіти № 3, 4, 11, гімназії.

      Конкурсна комісія відмітила високий рівень робіт учасників, творчий підхід до втілення ідеї і задуму, оригінальність та якість оформлення. Дитячі роботи були наповнені гордістю за свою сім’ю, пронизані любов’ю до рідних, продемонстрували знання і обізнаність дітей про роботу своїх батьків, історію підприємства, висловлювали переконання в успішному майбутньому нашого комбінату.

      За рішенням комісії переможцем в номінації «Прикладна творчість» (вишивка) переможцем стала Тетяна Захарчук, інженер відділу обліку та комплектації персоналу служби по роботі з персоналом ДП «СхідГЗК». В номінації «Літературна творчість» переможцем визнана Ангеліна Мірошник – учениця гуманітарної гімназії ім.Л.Українки. Впевнену перемогу в номінації «Прикладна творчість» (малюнок) отримала Вероніка Астахова – учениця ЗЗСО №3. Ігор Пільчик, учень ЗЗСО №11 «Дивосвіт», визнаний переможцем в номінації «Прикладна творчість» (фотоколаж). За активну участь в конкурсі відзначені Лілія Рудякова, стрижневик ливарної дільниці РМЗ, Ірина Гаєвська, комірник РМЗ. Конкурсна комісія також відмітила Дмитра Дьому, учня ЗЗСО №11 «Дивосвіт», за високу художню майстерність та творчий підхід до виконання роботи, а Руслану Гуліну, вихованку ЗДО №18 «Ромашка», - за креативний підхід до виконання роботи. Всіх переможців очікують подарунки та подяки від Українського ядерного товариства.

      Разом з тим, комісія звертає увагу учасників, що частина конкурсних робіт, виконаних з надзвичайно високою майстерністю, не відповідала тематиці конкурсу, що завадило їхній високій оцінці.

      Відокремлений підрозділ УкрЯТ дякує всім учасникам конкурсу та запрошує до участі в нових творчих перегонах. Слідкуйте за нашими оголошеннями.

      Довідково. Відокремлений підрозділ ГО «Українське ядерне товариство» на базі ДП «СхідГЗК» створено в червні 2018 року. До його складу увійшли представники адміністрації, трудових колективів підрозділів, молодіжної та ветеранської організації підприємства. З 1996 року ДП «СхідГЗК» було колективним членом УкрЯТ.