Антон Бендик зустрівся з представниками колективу та профспілок ГМЗ. Питання-відповіді – блок №3

Завершуємо надавати матеріали зустрічі в.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Антона Бендика з представниками колективу та профспілкових лідерів ГМЗ, профспілки комбінату, яка відбулася 28 квітня.

Антон Бендик зустрівся з представниками колективу та профспілок ГМЗ. Питання-відповіді – блок №2

Продовжуємо надавати матеріали зустрічі в.о. генерального директора ДП «СхідГЗК» Антона Бендика з представниками колективу та профспілкових лідерів ГМЗ, профспілки комбінату, яка відбулася 28 квітня. Нагадаємо, що проходила вона у форматі питання-відповідь.

Прем’єр-міністр України Дениса Шмигаля зустрівся з Генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Маріано Гроссі

 

Заступник Міністра Юрій Бойко взяв участь у зустрічі Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з Генеральним директором МАГАТЕ Рафаелем Маріано Гроссі, що відбулась 26 квітня 2021 року.

27 квітня - День кадровика!

27 квітня в Україні відзначають День кадровика, бо саме цього дня Кабінет Міністрів України в 1993 році Постановою «Про трудові книжки працівників» затвердив зразок бланка української трудової книжки. Тож сердечно вітаємо з професійним святом працівників та ветеранів служби по роботі з персоналом ДП «СхідГЗК».   

26 квітня − День Чорнобильської трагедії, Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій та катастроф

Тридцять п’ять років тому на Чорнобильській атомній електростанції сталася  найбільша за всю історію ядерної енергетики трагедія -  внаслідок техногенної катастрофи зруйновано реактор 4 енергоблоку. Страшна ядерна аварія забрала життя і здоров’я тисяч наших співвітчизників, спричинила тяжкі екологічні та економічні збитки, відізвалася болем та стражданнями у багатьох родинах.

Служба охорони праці інформує

Питанням охорони праці, промислової та пожежної безпеки на виробництві була присвячена селекторна нарада, яку провів 21 квітня заступник генерального директора з охорони праці А.Гончаренко.

Страницы