День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років 

8 травня Україна разом з вільним світом відзначає День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. 

Цього дня ми вклоняємося перед усіма, хто захищав рідну землю й світ від нацизму. Ми відзначаємо подвиг українського народу та його внесок у перемогу антигітлерівської коаліції. Серед загиблих у  Другій світовій війні  – близько 8 мільйонів українців.
Сьогодні українці знову у кровопролитних боях виборюють мир, свободу та незалежність, своє право вільно жити на рідній землі.

З 22 по 26 квітня на  ДП «СхідГЗК» пройде тиждень з охорони праці

Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці, і Міжнародна організація праці (МОП) традиційно присвячує цей день актуальній темі. У 2024 році вона звучить так: «Забезпечуємо безпечну та здорову працю вже зараз в умовах зміни клімату». Важливе завдання, яке потребує спільних зусиль, на думку МОП, – це забезпечення безпечної та здорової праці в умовах зміни клімату.

Життя та здоров’я людини є найвищою цінністю. Вони потребують захисту, адже інколи людська діяльність пов’язана з небезпечними ситуаціями і може призвести до нещасних випадків на робочому місці. 

Технічному архіву ДП «СхідГЗК» - 65 років!

Архів – це не тільки історія підприємства, а ще й реальна допомога людям. Сьогодні фонди технічного архіву ДП «СхідГЗК» налічують понад 50 тисяч одиниць зберігання документальних матеріалів – наукового, геологічного, гірничого, проєктного характеру. Тут є документи з основної діяльності та з особового складу підприємства, датовані жовтнем 1943 року, а є більш поважного віку – 1912 року.

Жіноча секція УкрЯТ відновила свою роботу

Підтримка жінок-працівниць  ядерної галузі, їхнє професійне та особисте зростання, обмін досвідом, ідеями та планами, участь у різноманітних навчальних та творчих проєктах, налагодження співпраці з жіночими галузевими й громадськими організаціями в Україні та за її межами – такі амбітні цілі для роботи у 2024 році ставлять перед собою членкині жіночої секції громадської організації  «Українське ядерне товариство».Жіноча секція УкрЯТ цього року відновила свою роботу. 20 березня у онлайн-форматі відбулося іі перше засідання після тривалої перерви. До зустрічі долучилися представниці відокремлених підрозділів УкрЯТ. Від ДП «СхідГЗК» у заході взяли участь член правління ГО «УкрЯТ» Тетяна Гожуляніна, члени Товариства Тетяна Корсуновська та Інна Іволга.

Поетичний флешмоб з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка

Діти працівників ДП «СхідГЗК» долучилися до «Поетичного флешмобу», проведеного з нагоди 210-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. Ініціатором акції виступила жіноча секція Українського Ядерного Товариства.

Страницы